विदेशीले गाएकाे नेपाली गीत भाईरल बन्याे – भिडियो

171 Shares

सामाजिक संजालमा कुन बेला के भाइरल हुन्छ भनेर साध्य छैन । त्यिनै भाइरल बनेका बिभिन्न पात्र र सामग्रि धेरै दिन टिक्न सक्दैनन । जे हाेस पछिल्लाे समय निकै भाइरल बनेकाे छ बिदेशीहरूले नेपाली गित गाएकाे भिडियाे । बिभिन्न सामाजिक संजालहरूमा उक्त भिडियाे निकै रुचाइएकाे छ भने चर्चाकाे शिखरमा पनि छ । बिदेशीहरूले कुनै पनि नेपाली गित संगितलाइ गरेकाे त्याे माया र नेपाली गित संगित प्रतिकाे त्याे माेहलाइ नजिकबाट नियाल्ने हाे भने साच्चिकै मन छुने खालकाे नै छ ।

स्वर्गीय झलकमान गन्धर्वको तिम्रो नै मायाँ वोलको गीत विदेशीले ववाल गाएको भिडियो आएको छ ।गीटारमा गाईएको उक्त गीत सामाजिक संझालमा भाईरल हुँदै गएको छ । गीतमा धेरै नेपालीले असाध्यै राम्रो भन्दै कमेन्ट गरेकाछन् । उक्त लोक गीतका सर्जक झलकमान गन्धर्व हुन । विदेशीले गाएको यो गीत हेर्नुस । (भिडियो) उक्त लोक गीतका सर्जक झलकमान गन्धर्व हुन । विदेशीले गाएको यो गीत हेर्नुस । (भिडियो)

171 Shares

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *